Tanie połączenia lotnicze do Tel Avivu w październiku

już od 800 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od800 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Tel Avivu są obecnie dostępne z: Wrocławia. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Tel Avivu udostępniają linie lotnicze i LOT.
 
W październiku najtańsze loty do Tel Avivu są oferowane z Wrocławia. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 31 październik 2019 r. Powrót zaplanuj sobie na 08 listopad 2019 r. Za tanie loty do Tel Avivu ( z Wrocławia) w tych datach zapłacisz tylko 800 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Tel Avivu warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Tel Avivu z Wrocławia oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tel Avivu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Izraela.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Tel Avivu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Tel Avivu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.