Tanie połączenia lotnicze Polska Tel Aviv w sierpniu

już od 502 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od502 PLN
zKatowic
od529 PLN
zWarszawy
od530 PLN
zBydgoszczy
od760 PLN
zLublin
od765 PLN
zWrocławia
od766 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Tel Avivu są obecnie z Krakowa, Katowic i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Tel Avivu w sierpniu zaczynają się od 502 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Tel Aviv, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 29 grudzień 2020 r. Na powrót z Tel Avivu najlepiej wybrać 06 styczeń 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Tel Aviv warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Tel Avivu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT, Wizz Air i Ryanair. Tanie loty Polska Tel Aviv są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Tel Avivu oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Tel Avivu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Tel Avivu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tel Avivu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Izrael nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Tel Aviv. Podane ceny są orientacyjne.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych